Sunday, September 18, 2005

استمناء یا همون جلق

با سلام
استمناء یا همون جلق
امروز میخوام در مورد جلق چیز بنویسم. چیزی که خیلی در موردش مباحث بدی در بین مردم مطرح شده. نظرات در مورد جلق به دسته های مختلفی تقسیم میشه که در اینجا به اونها اشاره میکنم. شاید خیلی از شما نظرات خاصی برای خودتون داشته باشین اما اینها نظراتی جامع و فراگیر هستن. که متعصفانه بعضی از اونها به غلط در بین مردم رواج پیدا کردن.
1) از نظر شرعی : راستش از نظر شرعی کاری شناخته شده که بسیار گناه آلوده. یعنی دین اسلام اصلا این کار رو قبول نداره و همیشه اون رو منع کرده و میکنه و باید به اونهایی که خیلی معتقد هستند بگم که نکنه برید طرف جلق ها که گناه میکنین. راستش حتی از حضرت محمد (ص) هم میپرسن که زنا ( همون سکس با این و اون خودمون ) گناه بیشتری داره یا استمناء ( همون جلق خودمون ) ؟ که میگن : استمناء گناه خیلی بزرگیه. با این برداشت که حضرت محمد نمیخواسته بین اونها مقایسه ای بکنه نتیجه میگیریم که گناه بزرگی کردیم اگه جلق بزنیم. پس باز هم میگم اونهایی که بسیجی هستین و ریشتون تا کف پاتون میرسه نکنه جلق بزنین واسطون دردسر میشه و اون دنیا خرتون رو میگیرن. البته این رو هم باید توجه داشت کسی که این چیزها رو میخونه خیلی هم تو قید و بند نیست و آزاده ( شاید ) راستی یه چیز دیگه هم باید اضاف کنم که دین اسلام چون دین کاملیه به همین خاطر هر چیزی که میگه رو حساب کتابه پس بیخود نگین که بابا واسه خودشون گفتن نه هر چیزی که حرام شده دلیلی داشته. تازگیها فهمیدن که مرگ موسیقیدان بزرگ فرانسوی ( اسمش رو نمیدونم ) به دلیل خوردن زیاد گوشت خوک بوده. درسته که گوشت خوک لذیذ و ترد اما نه اونقدر که به خواطرش آدم جونش رو از دست بده البته هنوز به غیر از همون موسیقیدان دیگه کسی به خاطر گوشت خوک نمرده یا حداقل ثابت نشده که مرده یا نه (!!!!!)
2) از نظر شخصی : آدم احساس میکنه داره قتل میکنه وقتی داره جلق میزنه. همینجور به خودش میگه که باید دیگه بس کنه و دست برداره اما نمیتونه. البته این در مورد بعضی ها درسته یعنی یه عده ای هستند که اصلا عین خیالشون هم نیست و اونقدر میزنن که از حال میرن اما انصافا زیاد هم بد نیستا. خیلی حال میده. آدم اصلا احتیاجی به دیگران نداره و خودش دست به کار میشه و یه حال حسابی میکنه. حتما" شما هم میدونید آدم وقتی جلق میزنه احساس گناه میکنه البته نه از اون دسته گناه هایی که در شماره ی یک آوردم آدم یه جوری میشه حس میکنه داره کار اشتباهی میکنه البته باز هم این مخصوص بعضی هاست. به نظر من آدم هر وقت که حس کرد کارش اشتباه باید رهاش کنه حالا میخواد هر کاری باشه حتی درست کردن یه ماشین خانوم خوشکل توسط یه مکانیک. آدم چه میدونه شاید وقتی داره ماشینش رو درست میکنه زنه برگرده و بگه من رو میکنی. ( استغفرا...)
3) از نظر پزشکی : یه دلیل که امکان داره خیلی ها ازش بترسن و نرن سراغ جلق دلایل پزشکی و بهداشتیه. این درسته که جلق زدن رو بدن آدم خیلی تأثیر داره اما این فقط در زمانی صادقه که تعداد دفعات جلق زیاد بشه یعنی اگه شما نمیتونی خودت رو کنترل کنی همون بهتر که تو کف بمونی. اینکه میگن آدم کور میشه یا فلج میشه یا بیحواس یا حتی دیوونه همش در حد یه حرف هنوز واسه هیچکس ثابت نشده البته تمام این بیماری ها زمانی که آدم معتاد به جلق میشه خیلی واضح قابل دیدنه اما واسه اونکه ماهی یک بار اینکار رو میکنه نه. خوب چه عیبی داره آدم خودش رو خالی کنه گاهی اوقات هیچ کس نیست که این کار رو واسه آدم بکنه و راهی نمیمونه جز همین کار دیگه. همیشه کس در دسترس نیست اما دست همیشه قابل دستیابیه. باز هم میگم به جلق اعتیاد پیدا نکنین چون خیلی خطرناک میشه. کسی که روزی چهار بار جلق میزنه دیگه اصلا" نایی نداره حرف بزنه بعد انتظار داری که سالم بمونه. اما اگه از من میشنوی بیشتر کس بکن تا جلق بزن. درسته که تعداد کمش خیلی خطری نیست اما به هر حال آدمیه دیگه شاید اونقدر معتادش بشی که نتونی جلوی خودت رو بگیری. بهتره همین جا در مورد استفاده از صابون و کرم و ... یه توضیحی بدم. شما در هنگام جلق زدن بهتره از کرم بچه یا هین کرم های معمولی و در حد امکان کرم ضد آفتاب بزنین و از زدن شامپو یا صابون خودداری کنین چون مواد تشکیل دهنده ی اونها بسیار برای پوست کیر شما ضرر دارن و بعد از مدتی اونها رو مریض میکنن.
روش های جلق زدن
ماشاا... همه ی شما که الآن دارین این مطلب رو میخونین خودتون یه پا استادین و هر کدوم یه روش دارین واسه خودتون اما بهتره در اینجا به روشهای جالب و زیبا و همین طور روشهای عام اشاره کنم. روشهایی که بیشتر پسرها و مردها به اون دست میزنن.
1) دودستی : این روش خیلی حال میده. شما اگه دست چپ هستید باید اول دست چپ خودتون رو روی کیرتون بذارید جوری که انگشت اشارتون به کله ی کیرتون بچسبه اما نباید روش رو بپوشونه چون خیلی زود آبتون میاد اگه دستتون بره رو سر کیرتون و بعد دست دیگتون رو بذارید روی دست چپتون جوری که انگشت کوچکتون بخوره به شکمتون اینجوری کل کیرتون به غیر از سرش رو تو دستاتون گرفتید یادتون باشه حتما" قبل از هر کاری یه کم کرم به کیرتون بزنین بهترین کرم برای جلق زدن یا کس کردن همون کرم بچه اس که از قدیم همه ی ما باهاش آشنا هستیم. در همین وضعیت که هستیم باید دستهامون رو بالا و پایین بیاریم طوری که هر بار سر کیرمون کاملا" توی دستمون جا بگیره و اونقدر بزنیم که آبمون بیاد. توجه داشته باشین که بعضی ها فکر میکنن که اگه آروم آروم جلق بزنن آبشون دیر تر میاد اما باید بگم که نه شما توی اون لحظه ها کاملا" تو حس هستین و فرقی نمیکنه که آروم بزنین یا سریع. اگه میخواین آبتون دیرتر بیاد بهتره هر از گاهی دست از کار برداشته و کمی استراحت کنین و بعد دوباره شروع کنین.
2) یک دستی : معمولا" این روش بین کسایی رواج داره که دستاشون زود خسته میشه و یا آبشون دیر میاد و باعث خستگی میشه. شما میتونین هر پنج تا انگشت و یا حتی با سه یا چهار انگشتتون رو روی کیرتون قرار بدین و جلق بزنین و هر وقت خسته شدین دستتون رو عوض کنین. معمولا" حال کردن با پنج تا انگشت بیشتر حال میده چون دستتون بیشترین تماس رو با پوست کیرتون داره. در ضمن شما میتونین هنگام عوض کردن دستاتون یه کم معتل کنین تا آبتون دیر تر بیاد یا به قول با کلاسا دیرتر به ارگاسم برسید یا انزالتون طولانی تر بشه.
حالت های جلق زدن
1) رایجترین حالت برای جلق زدن خوابیدن به پشته جوری که کیر شق شدتون رو به بالا و سیخ واسته و شما هم با دست اون رو بگیرید و جلق بزنید. این راه بیشترین استفاده رو داره اما چون همیشه قابل استفاده نیست راههای دیگه ای هم وارد بازار شده. یه راه دیگه که زیاد به این راهشباهت داره اینه که به شکم بخوابید و کیرتون رو به بالش یا ملحفه یا هر چیز دیگه ای که زبر نباشه بمالین البته این کار دو خوبی داره 1- دستهای شما آزادن و میتونن کارهای دیگه ای مثل کار با کامپیوتر رو انجام بدن یعنی در حین دیدن فیلم سوپر جلق بزنین و بدون اینکه جلق زدن رو متوقف کنین میتونین فیلم رو عوض کنین یا اون رو عقب و جلو ببرید البته برای این کار باید کامپیوتر رو روی زمین بذارید. 2- میتوین یه پلاستیک بزرگ بذارید زیر خودتون و اینجوری خیلی راحت آبتون رو با خیال آسوده که مشکل جمع کردنش رو ندارین خالی کنین. و حالا موقع اون شده که ضرر این کار رو بگم. پوست کیر شما بسیار حساس و زمانی که شما کیرتون رو به زمین یا هر چیز دیگه میمالید فشار زیادی بش وارد میشه و این باعث میشه که برای پوست کبرتون مشکل پیش بیاد
2) توی توالت هم میشه جلق زد. این راه برای کسایی که هیچ وقت فرصت راحت جلق زدن ندارن و همیشه یکی تو خونشون هست که مزاحمه. توتوالت دیگه فرصتی برای فکر کردن نداری باید سریع بکشی پایین و دست به کار بشی چون اگه یه نفر وسط کار بیاد و بگه باید زود بری بیرون و اون بره تو شما آنچنان زد حالی میخورید که تا دو روز تو کف میمونید. این کار رو من توصیه نمیکنم چون آدم باید در حالت ریلکس کامل باشه تا حال فراوانی ببره اگه قرار باشه که حول حولکی حال کنیم بیشتر اعصابمون رو خورد کردیم تا اینکه حال کنیم.
3) جلق تو حمام هم خیلی حال میده. میدونید تو حمام میشه با خیال راحت جلق زد بدون اینکه کسی به شما گیر بده که زود بیا بیرون. شما میتونین زیر دوش یا توی وان بشینین و در حالی که آب ولرم که بیشتر رو به خنکی میره جلق بزنین. آب خنک کمک میکنه تا انزال طولانی تری داشته باشین. اگه توی وان جلق میزنین بهتره که آب توی وان رو خالی کنین. چون منی حالتی داره که با آب زود واکنش انجام میده و اگه به بدن خیستون بچسبه باید یه ربع ساعتی گیر پاک کردنش باشین. آب وان رو خالی کنین و برید تو کار
4) هنوز یه جای دیگه مونده که این مدل با اینکه دردسر زیادی داره اما اونقدر حال میکنی که نگو البته خودم هنوز امتحانش نکردم. شما میتونین تو اتاق خواهر یا برادرتون و جلوی چشمای اونها اینکار رو بکنین. من نمیگم که برید و با اونها حال کنید ها نه اصلا" تازه اگه غیرتی هستین بهتره که این کار رو نکنین اما میدونین این جور جلق زدن باعث میشه که احساس آزادی کنین و از میزان پایه بودن خواهر یا برادرتون با خیر بشین. همون طور که گفتم این روش خیلی دردسر داره و احتمال داره که بره و به پیدر و مادرتون بگه اما شما بهتره که سعی کنین اونها رو متقاعد کنین که مجبور بودین و همش تو کف مثلا" دختر همسایتون هستین و اون موقع اونقدر رفته بودین تو کف که نفهمیدین دارین چه کار میکنین. بهتره که زمانی دست به کار بزنین که به غیر از اون کسی تو خونه نباشه تا اگه مخالفت کرد راضیش کنین که جلوش جلق بزنین. معمولا" یه دعوای حسابی بین شما و اون پیش میاد اما این دعواها اکثرا" بعد از تموم شدن حال شماست چون اولش اونها فقط خیره به شما خواهند موند و نمیدونن چه کار باید بکنن و البته دلشون نمیخواد این صحنه رو از دست بدن اما وقتی آبشون میاد به دو دلیل به شما اعتراض میکنن 1- چون خودشون ارضا نشدن و تو کف موندن و از طرفی نمیتونن بیان جلو چون هر چی باشه شما یا خواهر برادرین یا اینکه با هم برادرینو نمیشه 2- اونچیزی که تا حالا در ذهنشون بوده در مورد شما همش نقش بر آب میشه. باز هم میگم زمانی این کار رو بکنین که مطمعن باشین خواهر یا برادرتون پایتون هستن و اگر بخوان گیر بدن بشه راضیشون کرد با اینکه هیچ وقت نمیشه از رو قیافه به درون پی برد از کجا معلوم شاید برادر یا خواهرتون البته ببخشیدها تو کف کیر شما مونده باشه و آرزوی یک بار دیدنش رو کرده باشه.
سینا زیباگر

2 Comments:

Blogger hosain said...

كير عبارت اند از يك موجود زبان بسته كه صاحباشون اون طفلك رو تو هر سوراخي ميكنند و از عاقبتش خبر ندارند _ بعضي ها به درازي اون افتخار ميكنند بعضي ها هم به ككفتي كيرشون اما بدونيد كير من از همتون درازتر و همجنين ككفتر نا سلامتي كيرم دو سال برورش اندام كار كرده اكه شك داري امتحانش كن

7:13 PM  
Blogger hosain said...

كير عبارت اند از يك موجود زبان بسته كه صاحباشون اون طفلك رو تو هر سوراخي ميكنند و از عاقبتش خبر ندارند _ بعضي ها به درازي اون افتخار ميكنند بعضي ها هم به ككفتي كيرشون اما بدونيد كير من از همتون درازتر و همجنين كلفتر نا سلامتي كيرم دو سال برورش اندام كار كرده اكه شك داري امتحانش كن

7:14 PM  

Post a Comment

<< Home